Marysia Kalfas (@im.meryy)

0 posts
0 followers
0 following
0 posts
0 followers
following
''Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.'' 💎❤️
Fotograf: @xsochacka 🖤🔥
'& #039;Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.'& #039; 💎❤️
Fotograf: @xsochacka 🖤🔥
𝒂 𝒏 𝒊 𝒂 🐢 (@xsochacka)

ideal hihih❤️

jaĸυв (@_solarski_)
jaĸυв (@_solarski_)
19.04.2019 19:12:54

Hahah a kto wybierał?❤️

Wiktoria Urbaniec (@wiktoriaurbaniec)

Śliczna ❤️❤️❤️❤️

Laura Biegun (@biegunn_)
Laura Biegun (@biegunn_)
19.04.2019 19:21:50

Skarbek 💓

Laura Biegun (@biegunn_)
Laura Biegun (@biegunn_)
19.04.2019 19:22:27

Tylko ze ja chce być oznaczona w innym miejscu! Hahah

Michal (@mi.chal826)
Michal (@mi.chal826)
19.04.2019 19:26:04

Piękna❤️❤️😎

Bartek Gurak (@bartek_200)
Bartek Gurak (@bartek_200)
19.04.2019 19:31:23

Ładnie ❤️😏

𝚆 𝚒 𝚔 𝚞 𝚜 (@homendaaa)

Ladna💋

Wiktoria Ostrowska (@ostrowska_bb)

Piekniusiaa💕💕

_xM.Łx_ (@_xx.m.l.xx_)
_xM.Łx_ (@_xx.m.l.xx_)
19.04.2019 20:18:10

No fajnaaa ❤️🔥

𝐉𝐮𝐥𝐢𝐚 (@mrs.pytel)
𝐉𝐮𝐥𝐢𝐚 (@mrs.pytel)
19.04.2019 20:47:43

moja!👅

Zuzia Górka 🌹 (@im.zuzaa)
Zuzia Górka 🌹 (@im.zuzaa)
19.04.2019 20:58:12

Śliczna 💐

karinaa 🌻🐱 (@karinawadach)
karinaa 🌻🐱 (@karinawadach)
20.04.2019 07:31:40

😍

2019-04-19 19:06

Likers:

Wiktoria Ostrowska (@ostra.mordy) wojti wawro (@wojtiwawro) Szymon Bandura (@itis.bandi) majusia (@mlznkpv) l.drzewiecka™ (@lauradrzewiecka) natalia_gajny (@nataliagajny) Wiktoria Ostrowska (@ostrowska_bb) kamil wiewiòra (@wiewiorskiiii) Anita Falkowska (@_8anita8_) Ola Czaplińska🥀 (@olciaq35) Magda Zbijowska (@meg_avalia) Michał Jakiel (@krzoku_) Agata Kosibor (@agatakosibor) KubaSzajrychOfficial (@kubaszajrychofficial) ⓙⓤⓛⓘⓐ ⓢⓡⓞⓜⓔⓚ (@j.sromekk) Julia Gajny (@julia_gajny) karinaa 🌻🐱 (@karinawadach) Arek Gluza (@arekgluza) ☁ ᴊ ᴜ ʟ ᴋ ᴀ ☁ (@jvvlka__) Zuzia Górka 🌹 (@im.zuzaa) KPTW (@kptw.yt) Wiktoria Król (@vicuzza_king) Zuzia Dąbal (@z.daball) Kacper Ryszka (@na_val_) Ola Matusiak (@matusiakalek) Jula Ilkiewicz 🥀 (@j.ilkiewiczz) Julia Olejnik (@julia.olejnikk) Firefi [1.1K] (@firefi_2115) jaĸυв (@_solarski_) Maciej Łękawa (@maciekkkk.privvv) 𝐉𝐮𝐥𝐢𝐚 (@mrs.pytel) Weronika Stąsiek (@weronika_stasiek) nadusia prywatnie (@nadisia.priv) Robert Bodzek (@robert.bodzek) Zosia Olearczyk (@zosia_olearczyk) Natalia Grzesicka (@nataliagrzesicka) 🅆🄸🄾🄻🄴🄺 (@wiol_a10) @sochacka_private Jakub Bizoń (@bizon.j) Karolina (@karolinagronczak) Patrycja Gańczarczyk® (@xpat_kaax) Weronika Gruchel (@w.gruchell) Oliwia Handzlik (@xoliwkaq) Julia Paciorek (@julciak340) Wiki Domagała (@wikusiak39) julka🌻 (@julialazarko) Tomasz Kalfas (@tomaszkalfas) Ania Laskoś (@anialaskos) 𝐨𝐥𝐢𝐰𝐢𝐚☁️ (@lorancx) Natka Zaloudik (@nzaloudik) jakub strzelecki (@kuba_st_69) małpa (@mapiszpon_xd) 𝚘𝚕𝚒𝚠𝚒𝚊 (@ciezadlik_) Wiktoria Ptok (@kunia2767) _xM.Łx_ (@_xx.m.l.xx_) Dominik Sidzina (@si_dzinka) Misia 🌸 (@m.kulpinska) p a υ l a (@mynarskaaa) 𝒂 𝒏 𝒊 𝒂 🐢 (@xsochacka) Marysia Kalfas (@kalfas.dla.znaj) Krystian Kiszczak (@kiszczumiszczu) Vi💸 (@faustynalegierska) Bogusia Głogowska (@bogvsiaa) Laura Biegun (@biegunn_) Vanessa Chudzińska (@__tesknie_xx_skarbie) Weronika Balas (@werka12410) Dariusz Szymala (@dariusz.szymala) liwia 🥀 (@lkropacz) Agnieszka Utmańczyk (@aga.utmanczyk) nadia (@nadusia_skarbie) ❤Nikuś❤ (@x.niki_anime.x) Zuzanna Maga (@zuzanna_maga_) Kamil (@youngkamil_13) Ola Gajny (@olag724) Ania Golec (@anka.golec) Michal (@mi.chal826) Kacper Tomasik (@_tomasik_bb) OFICJALNY FANPAGE (@fp_aniadabrowska_official) Julia Wilk (@lula_9080) Marta Maga (@_mala_maga_) Bartek Gurak (@bartek_200) S3B4 (@wcale_nie_seb4) paulina (@zebra_aco) amelka🕊 (@trzewikowska) Wojtek Wawro (@wojtek.wawro3651priv) Klaudia Madziała (@claudine9595) Marcelina Król (@vkrvol) mela z burdela (@melakurwela) Ada Nowak (@duskaaq) Jarzebski💋 (@jarzebski_synku) Akane Kreed (@akanekreed) kamil yo (@im_kamillll) 🤙🏻💓 (@j.muzykaaa) 🔥snapchat :xxkamisxx6 (@xxkamisxx1337) Julia Polak (@juliapolak) ♤_retro_696◇ (@cx_janek.xv_) 𝓟𝓪𝓽𝓻𝔂𝓬𝓳𝓪 𝓗𝓪𝓬𝔃𝓮𝓴 (@_xvmk_) Julia Ślósarczyk (@julia_slosarczyk) Bartek  Chudy (@b.chudy200) Wiktoria Urbaniec (@wiktoriaurbaniec) 𝕄𝕒𝕥𝕖𝕦𝕤𝕫 𝔻𝕣𝕫𝕖𝕨𝕚𝕖𝕔𝕜𝕚®✪ (@_d_r_z_e_w_i_e_c_k_i_) Milena Kubala (@milena_1119) 𝚆 𝚒 𝚔 𝚞 𝚜 (@homendaaa) Marta Kocoń (@kocon.marta) Ines Strongbridge (@ines_strongbridge) Jowita Fąfara (@jowi_psiak_) Gabrysia (@kudlaa_) @marciniszy.n

socviewer.com